Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saç ekiminde amaç; genetik olarak dökülmeme özelliğine sahip olan ensedeki saçların saçsız olan bölgeye transferidir. Bu sayede saçlar tıpkı ensedeki gibi dökülmeyecektir. Kliniğimizde tüm dünyada olduğu gibi son 5 yıldır saç ekiminde FUE (foliküler ünite ekstraksiyonu) yöntemi uygulanmaktadır.

Kliniğimiz FUE yöntemini Kayseri’de ilk yapan merkez olup, Foliküler Ünite Ekstraksiyonu plastik cerrahi uzmanımız tarafından yapılmaktadır.
Op. Dr. Saffet ÖRS
Op. Dr. Saffet ÖRSPlastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

FUE yönteminde kliniğimizde mikromotor kullanılmaktadır. Bu sayede daha kısa sürede daha fazla sayıda saç nakli mümkün olmaktadır. FUE yöntemi ile enseden alınan  2 - 3 saç kökü içeren greftler açıklık olan bölgeye uzman ekip tarafından nakledilmektedir. FUE yönteminde, ağrı, sızı, kanama, kesme, dikme işlemi olmamaktadır. Geceyi oldukça rahat ağrısız ve konforlu geçiren hastalarımız  ertesi gün işine dönebilmektedir. 2. seans için aylarca beklemeye gerek yoktur. Yüzde şişlik morluk genellikle olmamaktadır.

Bu site de saç ekimi, saç dökülmesinin nedenleri, FUE tekniği, FUT tekniği, ameliyatsız saç ekimi, saç mezoterapisi, follikül transferi ayrıntılı olarak Op. Dr. Saffet ÖRS tarafından anlatılmaktadır.

Okunma 564 defa
So-Ep Estetik Cerrahi

 Seyyid Burhanettin Bulvarı 51/A KAYSERİ             Telefon: +09 352 222 69 69             Fax: +09 352 222 99 69             bilgi@so-ep.com

Saç Ekimi

So-Ep Estetik Cerrahi Saç Ekimi ve Lazer Merkezi

SO-EP Estetik ve Güzellik Merkezinde sloganımız, herkese sınırsız güzelliktir. Op. Dr. Saffet ÖRS tarafından yönetilen kliniğimize gelin güzelliğinizi beraber keşfedelim.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

So-Ep Estetik Cerrahi, Saç Ekimi ve Lazer Merkezi

  +90 554 437 25 43
  bilgi@so-ep.com
   Harita